Potrzebujesz pomocy? (22) 308 93 95

Niebieskie pudełko na oryginalne części Volvo na półceOryginalne części Volvo 

Aby uzyskać czas bezawaryjnej pracy, niezawodność i osiągi, jakich oczekujesz od samochodu Volvo, zaakceptuj oryginalne części Volvo. Zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​Twojego samochodu Volvo. Wyprodukowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. I podobnie jak nasze pojazdy, są testowane nie tylko w naszych laboratoriach, ale także w ramach naszych obszernych programów testów terenowych, które obejmują szeroki zakres warunków jazdy – od arktycznego lodu po pustynny upał. Innymi słowy, ich jakość jest zapewniona. A po zamontowaniu przez warsztat, są one objęte 2-letnią gwarancją na zamontowane części. Wszystko po to, aby zapewnić ci spokój, na który zasługujesz.Oryginalne wycieraczki Volvo

Oryginalne pióra wycieraczek

Zalecamy wymianę piór wycieraczek co roku, bez względu na to, ile kilometrów przejechałeś w swoim samochodzie. Upewnij się, że zarówno Ty, jak i Twoje Volvo macie dobrą widoczność, używając wyłącznie oryginalnych piór wycieraczek Volvo.

 Oryginalne filtry powietrza kabinowego

Filtr kabinowy zapewnia doskonałą filtrację w środowisku miejskim i zanieczyszczonym, zapewniając jednocześnie, że elementy klimatyzacyjne pojazdu.

 

Oryginalne filtry Volvo


Oryginalne wycieraczki Volvo

Oryginalne części zamienne do hamulców

Oryginalne klocki hamulcowe i ich elementy zostały opracowane z myślą o doskonałej harmonii z układem hamulcowym Twojego Volvo. Nie wszystkie elementy układu hamulcowego są zaprojektowane jednakowo. Aby układy hamulcowe Driver Assistance Volvo działały optymalnie, wymagane są bardzo specyficzne mieszanki i materiały.

 Oryginalne akumulatory Volvo

Nowoczesne Volvo ma około 60 systemów i komponentów, które zużywają prąd elektryczny, co stwarza duże wymagania dla akumulatora. Akumulatory Volvo zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy poziom niezawodności, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zaawansowane testy zapewniają, że akumulator może zapewnić niezawodność zasilania w temperaturach tak niskich, jak -30°C i zapewniają optymalizację długoterminowej niezawodności. Przy tak dużym zapotrzebowaniu na prąd, nowoczesna bateria ma niezawodną żywotność około 4-6 lat. Aby zapewnić stałą i niezawodną wydajność, wybierz do swojego Volvo tylko oryginalny akumulator Volvo.

 

Oryginalne filtry Volvo
To Top