Zapytaj o części


ROZBUDŹ SWOJE TURBO GENY

Poznaj naszą ofertę

Chcesz kupić części oryginalne do marki Volvo lub Saab? A może szukasz godnych polecenia, tańszych zamienników? Odwiedź Sweden Parts w Warszawie lub napisz do nas! Nasz sklepy posiada ponad 400 000 części zamiennych z różnych półek cenowych, pasujące do Twojego pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części!


Dzięki temu formularzowi możesz złożyć zapytanie lub zamówić dowolne części do marki Saab lub Volvo. Odpowiedzi udzielimy w możliwie najkrótszym czasie.

Osoby zarejestrowane w naszym serwisie internetowym zapraszamy do wypełniania formularza w zakładce Moje konto -> Moje zapytania.
Możesz śledzić oraz przeglądać historie swoich zapytań bezpośrednio w swoim profilu.

Wiadomości na skrzynki pocztowe @outlook oraz @hotmail mogą do Państwa nie docierać. Prosimy o sprawdzanie folderów SPAM (WIADOMOŚCI ŚMIECI) dla kont pocztowych (szczególnie dla: @gmail.com; @wp.pl; @o2.pl) jeśli nie otrzymali Państwo wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny.


Informacje kontaktowe

wersja, silnik, moc itp.

ułatwi identyfikację pojazdu - pozycja E w dowodzie rejestracyjnymProsimy o sprawdzanie folderów SPAM (WIADOMOŚCI ŚMIECI) dla kont pocztowych (szczególnie dla: @gmail.com; @wp.pl; @o2.pl) jeśli nie otrzymali Państwo wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny.